Інтер Агросвіт

Стати партнером Lamborghini

Разом з Lamborghini та «Інтер Агросвіт» – до успіху!
Якщо Ваша компанія прагне бути успішною та прибутковою на ринку сільсьскогосподарської техніки України, активно розвивати бізнес зі всесвітньовідомим брендом Lamborghini, то ми маємо честь запросити Вас до співпраці! Ексклюзивним представником Lamborghini на Україні є компанія «Інтер Агросвіт», тому запрошуємо Вас стати її партнером у Вашому регіоні.

 

Lamborghini не лише преміум-суперкари, а й класні трактори
Бренд Lamborghini tractors (Ламборгіні) був заснований в Італії у 1949 році. В кінці 80-х років минулого століття бренд придбав німецький концерн Deutz. Сьогодні трактори Lamborghini збираються на власному виробничому комплексі в Німечинні. Якість та надійність даної техніки підтверджує її найвищий рівень.

 

«Інтер Агросвіт» - надійний партнер
Компанія «Інтер Агросвіт» з 2011 року є ексклюзивним представником заводу Deutz з продажів тракторів Lamborghini на українському ринку. Протягом цього короткого періоду компанією було поставлено на вітчизняний ринок понад 50 одиниць тракторів різних моделей та потужності.

 

Майбутні перспективи зростання
Компанія «Інтер Агросвіт» активно розвивається та вдосконалює власну діяльність на ринку України. Для подальшого розвитку та просування тракторів Lamborghini на вітчизняному ринку, вона пропонує співпрацю регіональним парнерам.
Ми шукаємо компанії, які прагнуть розширити спектр своїх послуг для вітчизняних аграріїв якісними товарами. Ми пропонуємо абсолютно прозорі та системні умови співпраці з підписаням договору про партнерство, який дає Вашій компанії можливість представляти бренд тракторів Lamborghini на обумовленій території нашої країни.
Якщо Вас зацікавила відповідна співпраця або у Вас є свої пропозиції щодо можливих умов співпраці, то звертайтесь до менеджера проекту.

 

Project Manager – Дмитро Селютін
Тел. (044) 392-79-00.
Тел.. (050) 441-43-99
Email: d.selutin@iasvit.com.ua