Інтер Агросвіт
на попередню »

Інтерагросвіт на АГРО-2013

З 22 по 25 травня в Києві проходила XXV Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2013», організована міністерством аграрної політики та продовольства України. Цього року у виставці взяло участь 1224 підприємства з 24 регіонів країни, а також іноземні компанії з 17 країн світу: Китаю, Італії, Німеччини тощо. Особливо широко на виставці був представлений такий  необхідний аграрний атрибут, як трактор (tractor). Серед стендів, які зібрали максимальну кількість відвідувачів, був і стенд компанії Інтерагросвіт, що представляла на виставці сучасну високопродуктивну сільськогосподарську техніку провідних європейських виробників. Голоним експонатом від Інетерагросвіт став трактор Ломбаргіні (tractor Lоmborghini). Цікаво, що відвідувачі і учасники виставки називали трактор даного бренду  по-різному – трактор Ломбаргіні, трактор Ломбарджині, tractor Lombarghini та tractors Lamborghini та ін. Однак, аналізуючи захоплення  кожного з них, можна сміливо стверджувати, що серед відвідувачами виставки вживу відкривалися усі можливості  CуперTractors!

Компанія Інтер Агросвіт вже більше 5 років успішно працює на українському ринку сільськогосподарської техніки, забезпечуючи величезні агрохолдінги та невеликі фермерства необхідною технікою. Причому, для вітчизняних аграріїв, Інтер Агросвіт створив максимально сприятливі умови, відносно вдосконалення власного бізнесу – гнучку систему продажу техніки, можливість її обміну на зерно, професійне технічне сервісне обслуговування реалізованої техніки, коректний лізинг. Усе вищеперераховане створює для компанії Інтерагросвіт солідний імідж надійного партнера в агробізнесі.

Центром уваги основної кількості представників господарств, державних установ та усіх інших відвідувачів, які цікавилися останніми досягненнями світової сільськогосподарської техніки, став стенд компанії Інтерагросвіт. Він вигідно відрізнявся серед інших інформаційних блоків  продуманим креативним дизайном та оптимальним розташуванням техніки. На стенді були зображені трактори Lamborghini R1, Lamborghini R6, Lamborghini R7, Lamborghini R4 та Lamborghini R8, грунтообробна техніка –дві модифікації борони SMS, а також плуг Sukov. Кожен з відвідувачів виставки, який потрапив на неї з ціллю ознайомитися з сучасними польовими агрегатами, які змогли б вирішити найскладніші завдання з обробітку грунту та посівної кампанії, знаходив для себе з допомогою стенда оптимальне рішення. Відвідувачі виставки задавали численні запитання менеджерам компанії Інтер Агросвіт, прискіпливо розглядали трактори Ломбарджині, випробовуючи їх кабіни, цікавилися особливостями двигунів та практичними можливостями роботи техніки в полі. Борони, культиватори, розкидачі мінеральних добрив, диско-лаповиі агрегати та плуги SMS і Sukov також користувалися увагою серед багатьох відвідувачів, завдяки вдалому співвідношенню «ціна/якість».

Коментар з приводу цієї події дав керівник відділу з продажу компанії Інтерагросвіт, Дмитро Селютін:

-         В Києві відбулася виставка АГРО-2013, що стала однією з наймасштабніших подій для компанії Інтерагросвіт. Компанія Інтер Агросвіт на виставці була представлена оригінальним стендом, загальною площею 350 м². Виставлена техніка користувалася величезною популярністю та  інтересом серед відвідувачів – трактори Ламборджині (tractors Lamborghini) буквально не встигали зачинити свої дверцята, як знаходився черговий охочий відчути себе за кермом одного з них. Трактори Ламборгіні (Tractors Lamborghini) дійсно були в центрі уваги – їх розглядали, цікавилися технічними характеристиками і особливостями роботи окремих вузлів і тракторів вцілому, а також – фотографувалися на згадку. А вигуки наших українських аграріїв типу: «трактор Ломбаргіні», «трактор Ломбарджині», «tractor Lombarghini» і «tractors Lamborghini» слугували найкращою рекламною кампанією, приваблюючи підійти до стенду навіть далеких від села і обробітку землі, міських жителів! Також, великим інтересом користувалася і ґрунтообробна техніка, що знаходилася в іншому секторі компанії – борони, розкидачі мінеральних добрив, культиватори, диско-лапові агрегати та плуги SMS і Sukov. Дані знаряддя праці ідеально вписуються в сучасні технології, призначені для  вирощування сільськогосподарських культур, а також просто і легко налаштовуються на відповідний рівень, потрібний для тієї чи іншої  обробки. Вітчизняні сільгоспвиробники давно потребують якісної і продуктивної техніки. Це підтверджується їх зацікавленістю в придбанні різних моделей, представлених на виставці. Тому, діяльність компанії Інтерагросвіт, не просто незамінна, а катастрофічно необхідна на українському ринку. Наша компанія Інтер Агросвіт, яка динамічно розвивається – один з безперечних лідерів на сільськогосподарському ринку України. Вона розпочала свою діяльність в 2009 році, як підприємство з продажу запчастин до техніки CLAAS та Lemken. Стрімкий розвиток Інтер Агросвіт став одним з показників його успішності, коли вже через два роки, компанія стала ексклюзивним дилером німецької лінійки тракторів Ламборджині (Lamborghini) на території України. Мрії багатьох аграріїв стали реальністю – нова техніка преміум-сегменту, завдяки Інтерагросвіт, тепер доступна, як ніколи. А сприятливі фінансові механізми для її придбання, дозволяють їм впевнено і легко  виконувати власну діяльність завдяки співпраці з Інтер Агросвіт.