Інтер Агросвіт

Інтер Агросвіт

Компанія «Інтерагросвіт» - один з безперечних лідерів на сільськогосподарському ринку України. Вона розпочала свою діяльність в 2009 році, як підприємство з реалізації запчастин до техніки таких взірцевих міжнародних компаній, як «CLAAS» та «Lemken». Стрімкий розвиток підприємства «Інтерагросвіт» став одним з показників його успішності, коли вже через два роки, компанія стала ексклюзивним дилером німецької лінійки тракторів «Lamborghini» на території України.
Мрії багатьох аграріїв стали реальністю – нова техніка, елітного зразка, завдяки «Інтерагросвіт» тепер доступна, як ніколи. Трактор торгової марки «Ламборджині» - це надійний і незамінний помічник будь-якого дбайливого господаря. За останній рік підприємство реалізувало понад тридцять одиниць техніки даної торгової марки українським господарствам.

Високопрофесійна команда експертів компанії «Інтерагросвіт» виконує діяльність в наступних напрямах:
- продаж нової техніки;
- фінансування купівлі нової техніки;
- введення техніки в експлуатацію і повне сервісне обслуговування;
- постачання запасних запчастин;
- продаж б/у техніки;
- продаж насіння;
- обмін зерна на техніку;
- закупівля с/г продукції.


Керівництво компанії будує свої стосунки з покупцями на довготривалій партнерській основі – для високоякісного обслуговування тракторів «Ламборгіні» залучаються спеціально підготовлені спеціалісти, які виконують сервісне та постсервісне обслуговування проданої техніки, консультують власників у процесі запуску її в експлуатацію, виконують ремонтні роботи різноманітного ступеня складності на тракторах у гарантійних та негарантійних випадках.
«Інтерагросвіт» несе повну відповідальність за реалізовуваний товар, тому надзвичайно серйозно підходить до підготовки своїх спеціалістів. Усі сервісні працівники в обов’язковому порядку проходять сертифікацію та навчання на заводах-виробниках техніки. Ті, хто займаються обслуговуванням тракторів «Lamborghini» спочатку «практикуються» на заводі «SAME DEUTZ-FAHR (SDF)» в Німеччині. Працівники «Інтерагросвіт» мають досвід в обслуговуванні техніки Franz Kleine, Lemken, Claas, Case, Monosem.
Для зручності обслуговування і комфорту клієнтів компанії, її склади знаходяться в Києві, Білій Церкві, Переяславі-Хмельницькому. Потрібні запчастини постачаються надзвичайно швидко та максимально зручним для кожного клієнта способом.
Компанія активно приймає участь у сільськогосподарських виставках, з метою покращити загальний стан аграрного сектора України і її економіки вцілому. Також, активно пропагандує введення технічних  інновацій і модернових досягнень передових світових спеціалістів в данній області.  
«Інтерагросвіт» прикладає усі можливі зусилля для максимально комфортної співпраці зі своїми клієнтами, використовуючи повний спектр різноманітних схем розрахунку, включаючи бартер, тобто обмін вирощеної продукції на техніку. Також, компанія практикує партнерські фінансові програми з такими авторитетними структурами, як «Райфайзен Лізинг Аваль», «Юнікредіт лізинг», «Еска Капітал» 

 

Слово директора
В наш час можна відмітити позитивну тенденцію розвитку сільськогосподарського сектора. Все більше свідомих людей почали повертатися до своїх витоків і намагатися покращити загальний стан економіки України, роблячи акцент в своїй діяльності на удосконаленні аграрної сфери.
Компанія «Інтерагросвіт» - це команда професіоналів, яка будує свої партнерські стосунки виключно на якості надаваних послуг, надійності реалізованого товару, а також – на договірних відносинах між обома сторонами угоди. Ми працюємо для того, аби економіка України процвітала, а сільськогосподарський сектор виходив на виключно новий рівень розвитку!
Завдяки діяльності нашої компанії для українських аграріїв стала доступна модернізована елітна техніка передових зарубіжних виробників.
«Інтерагросвіт» надзвичайно прискіпливо ставиться до підготовки сервсіного персоналу – отож придбавши трактор ви можете не хвилюватися про якісний сервіс, тому що власники техніки  «Lamborghinі» повинні відчувати усі переваги преміум класу.
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і намагаємося повністю задовольнити усі побажання і запитання, стосовно реалізованої нами техніки. Скориставшись нашими послугами один раз ви відразу відчуєте різницю між дійсно зразковою технікою і її недолугими прототипами.