Інтер Агросвіт
Ціна від 371 479 грн.
R2
72 - 95K.C.

Lamborghini R2

Компанія Lamborghini намагається виготовляти техніку, яка затребувана всіма типами агропідприємств. Модель трактора R2 вже серійно повноцінно обладнана для виконання всіх сільськогосподарських робіт. Великі агрохолдинги зможуть використовувати даний трактор на транспортних роботах, під час роботи з навантажувачами, на обприскуванні, внесенні добрив, при заготівлі кормів або на фермі.

Якщо ви фермер і в тракторі для вас на першому плані стоять універсальність, надійність, оптимальне співвідношення вага/потужність і великий момент на валі відбору потужності, зверніть увагу на Lamborghini R2: гнучкий у застосуванні, придатний для будь-яких робіт, надзвичайно зручний, технічно досконалий, як і будь-який поважаючий себе Lamborghini, R2 пропонується в складі широкого модельного ряду з різними двигунами від 67 до 87 к.с, який впевнено впорається з найважчими роботами на великому полі: будь-то оранка, культивація або дискування.

Максимальна потужність за зразкової економічності

Серце трактора Lamborghini R2 – це 3-х або 4-х циліндровий двигуни з водяним охолодженням потужністю від 67 до 87 к.с. Економічний вияв потужності, економне витрачання палива і висока надійність – характерні риси сучасних дизельних двигунів з водяним охолодженням для тракторів Lamborghini. У поєднанні з безпосереднім упорскуванням при високому тиску через окремі паливні насоси для упорскування (тиск упорскування 1200бар), форсунками з п'ятьма отворами і спеціальною конструкцією упорскувальних каналів і камер згоряння двигуни характеризуються низькою питомою витратою палива і високим коефіцієнтом корисної дії. Таким чином, бак на 90 літрів забезпечує тривале використання протягом робочого дня при повному навантаженні без додаткових зупинок для заправки.

Широта можливостей серії Lamborghini R2 пояснюється не тільки його неймовірною маневреністю (радіус розвороту порядку 3,7м) і невеликою висотою конструкції (висота трактора 2,46м, що дозволяє активно використовувати на фермах), оглядова кабіна з скляним дахом дозволяє добре переглядати підняту частину фронтального навантажувача, що стає запорукою успіху для робіт з навантажувачем. Машини серії R2 відрізняються низько розташованим центром ваги, а також можливістю встановлення широких шин, що гарантує стійкість трактора і дозволяє активно використовувати дані машини на обприскуванні та внесення мінеральних добрив.

Раціональна власна вага, великий кут повороту керованих коліс, достатня потужність і сучасна коробка передач Powershift дозволяють назвати Lamborghini R2 чудовим просапних трактором з широкими можливостями застосування. Компанія Інтер Агросвіт виконує повне сервісне обслуговування тракторів Lamborghini.

 

 

R2.60

R2.80

ДВИГУН

DEUTZ, EURO III

Потужність  к.с.

62

82

Ємність паливного баку, л

90

ТРАНСМІСІЯ

Механічна КПП на 30 передач або Powershift на 45 передач із перемиканням без розриву потоку потужності

КАБІНА

Ідеальна оглядовість, пневматична підвіска кабіни та сидіння, система очищення та кондиціонування повітря.

ГІДРАВЛІКА

Вантажопідйомність задньої/передньої навіски, кг

 

3600 кг/1750 кг

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

 

Довжина/висота, мм

3570/2400

Мінімальний радіус розвороту, м

3,7 м

Вага трактора без баласту, кг

3 230 кг