Інтер Агросвіт
Ціна від 386 946 грн.
R3
85 - 109K.C.

Lamborghini R3

Універсально-просапні трактори Lamborghini серії R3 і R4 – трактори з високим коефіцієнтом функціональності і універсальності. Вони виконують широкої спектр робіт у рослинництві: оранка, дискування, передпосівна обробка грунту, сівба, обприскування, кормозаготівля, догляд за просапними культурами та транспортні роботи. Трактори цієї серії мають раціональну масу і колісну базу, що забезпечує маневреність на транспортних роботах і при роботі на фермах. Завдяки різним варіантам даху кабіни з низькою габаритною висотою цей конструктивний ряд підходить також для в'їзду в низькі стійла і для роботи у вузьких приміщеннях підприємства. Асортимент коробок передач, що відповідає вимогам практичного застосування, роблять трактори Lamborghini серії R3 і R4 справжніми універсалами.

При розробці нового компактного трактора інженери компанії Lamborghini впровадили технології, властиві тракторам з потужністю 160-200к.с. Особливістю цього класу тракторів-тягачів є рекордна вантажопідйомність заднього навішування – 5300-6200кг, раціональна і достатня потужність, що забезпечує якісну роботу на оранці, дискуванні, культивації. Синхронізована реверсивна коробка передач Powershift з перемиканням під навантаженням з передніми і задніми передачами 60/60. Вона дозволяє виконувати зміну ступенів передачі під навантаженням і, таким чином, швидке пристосування до мінливих умов застосування. У робочому діапазоні від 4 до 15 км/год. ця коробка передач пропонує необхідну кількість швидкостей. Для спеціального застосування оператор може обрати з 15 ступенів передачі необхідну швидкість від 0,2 до 1,17 км/год.

Переваги
• Найсучасніші економічні двигуни DEUTZ високої надійності з рівномірним розкриттям потужності. Транспортний рух і робота за допомогою всього кількох перемикань важелів і при цьому низька витрата палива завдяки високому крутному моменту та великому запасу потужності.
• Комфортна оглядова кабіна для легкої роботи без втоми оператора. Скошений капот звуженої середньої частини для чудового огляду простору для фронтальної навіски і знарядь. Впевнена робота і маневрування навіть у найвужчому приміщенні. Проста і зрозуміла система управління зі зручно розташованими перемикачами і важелями. За бажанням, постачається кондиціонер.
• Постачається за бажанням вбудована фронтальна (передня) навісна система з підйомною силою до 1800кг і передній вал відбору потужності з частотою обертання 1000 об/хв., що значно розширюють сфери застосування тракторів Lamborghini R3 і R4.
• Потужна задня гідравліка з підйомною силою до 6200 кг. Додаткові пристрої керування полегшують обслуговування і розширюють сфери застосування трактора.
• У вашому розпорядженні сучасна механічна коробка передач для Lamborghini R3 з кількістю передач 20/20 або коробка передач Powershift, що перемикається під навантаженням, з кількістю передач 60/60.
• Завдяки великому куту повороту коліс 55° гарантується висока маневреність. Мінімальний радіус повороту трактора становить 3,55м. Завдяки цьому модель Lamborghini R3 і R4 рухається велично навіть у самих вузьких дворах.

Lamborghini встановлює нові стандарти для тракторів середньої потужності, реалізуючи найсучасніші технологічні рішення в рамках проекту моделей R3 і R4. Продуктивність, ергономічність, надійність, ексклюзивний дизайн: компактна структура, сучасні технології та випробувані технічні рішення визначають виняткові можливості нових двигунів Deutz. Lamborghini R3 R4 – результат впровадження останніх технологічних новинок у сільськогосподарському машинобудуванні.

Компанія Інтер Агросвіт виконує повне сервісне обслуговування тракторів Lamborghini.

 


 

R3.110

R4.110

ДВИГУН

DEUTZ, EURO III

Система впорскування палива

Deutz Common Rail

Потужність к.с.

109 к.с. при 2100 об/хв.

Ємність паливного баку, л

160

ТРАНСМІСІЯ

Механічна

Powershift, із перемиканням передач без розриву потоку потужності

Кількість передач для руху

20 вперед + 20 назад

60 вперед + 60 назад

КАБІНА

Ідеальна оглядовість, пневматична підвіска кабіни та сидіння, система очищення та кондиціонування повітря.

ГІДРАВЛІКА

 

Вантажопідйомність задньої/передньої навіски, кг

5300кг/1800кг

6 200кг/1800 кг

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

 

Довжина висота мм

3990/2580

3980/2660

Мінімальний радіус розвороту, м

3,5 м

Вага трактора без баласту, кг

4 100 кг

4 200 кг