Інтер Агросвіт
Ціна від 618 765 грн.
R6
100 - 192K.C.

Lamborghini R6

Сучасні директори агропідприємств не тільки гарні аграрії, одночасно вони також і покупці сільськогосподарської техніки, запчастин, насіння, добрив і засобів захисту рослин, фахівці з економіки і організації виробництва, менеджери з кадрів і планування та забезпечення матеріально-технічного постачання. Вони приймають далекосяжні рішення, що безпосередньо впливають на економічні показники сільськогосподарського підприємства.

Пошук правильного рішення вимагає часто тривалого процесу збирання, обробки і осмислення даних, є темою бесід з колегами, консультантами заводів-виробників. Саме тому, обираючи трактор, керівник господарства орієнтується на такі показники:
• Надійність трактору (протягом якого періоду надається гарантія).
• Технічні характеристики та можливості трактору.
• Співвідношення між якістю та ціною конкретної моделі.

Lamborghini R6: майбутнє тут і зараз.
Lamborghini представляє серію тракторів R6 (в діапазоні потужностей від 120 до 190 к.с.) , що символізують сьогоднішні та завтрашні рішення: непорушні, надійні, технологічно найдосконалі. R6 оголошують про появу нового покоління тракторів, здатних конкурувати на найвищому рівні з машинами вищої номінальної потужності двигуна: з точки зору продуктивності, кількості кінських сил, класу і комфорту. Це – унікальні машини в середньо-високому діапазоні потужності. Їх переваги відтворюються у комплексі факторів, що забезпечують виконання важких завдань. В цьому тракторі втілений багатий досвід, накопичений за 80 років технологічного першості в сільськогосподарському машинобудуванні.

Lamborghini R6 володіють особливими перевагами в середньому класі тракторів: великою гнучкістю у використанні, низьким центром ваги і великою маневреністю, гарною оглядовістю, зручністю в управлінні, а також найвищою економічністю і продуктивністю. Це конструктивний ряд універсальних тракторів, обладнаних з врахуванням вимог практичного застосування. Завдяки кільком варіантам обладнання економічними, надійними двигунами DEUTZ ці трактори задовольнять потреби будь-якого підприємства: від агрохолдингу до фермерського господарства. Асортимент коробок передач, що відповідає вимогам практичного застосування, роблять трактор Lamborghini серії R6 справжнім універсалом, який з легкістю виконує будь-яке навантаженнями: глибока оранка або дискування, культивація стерні або передпосівний обробіток грунту, сівба зерновою або просапною сівалками.

Для Lamborghini R6 немає нічого неможливого: обприскування або внесення мінеральних добрив, робота з фронтальним навантажувачем або прес-підбирачем, транспортні роботи або робота на фермі. Поки інші трактори відпочивають і чекають власної черги, трактор Lamborghini R6 працює, працює і ще раз працює, приносячи власнику економічну вигоду.

Lamborghini R6: трактор успішного господаря

Відмінні риси цих унікальних машин:
• Найсучасніші двигуни DEUTZ з серійним електронним регулюванням двигуна EMC (Electronic Motor Control). Потужна і економна робота двигуна в будь-яких умовах роботи завдяки системі управління потужністю DPC (DEUTZ Power Control). Інновативна технологія DPC забезпечує незмінно найкраще з економічної точки зору рішення за будь-якої навантаженості. Навіть у найскладніших умовах роботи гарантується великий крутний момент, швидке спрацьовування двигуна і достатнє тягове зусилля.

Компанія Lamborghini є одним з небагатьох виробників, який відразу надає гарантійний термін експлуатації трактору 24 місяці навіть при використання біодизелю в якості пального.

Рух без частих перемикань і з низькою витратою палива, завдяки високому запасу крутного моменту і потужності.

• Скошений звужений в середині капот двигуна з чудовим оглядом простору для фронтальної навіски та робочих знарядь. Висока маневреність і невеликі радіуси повороту гарантуються навіть при максимальному розмірі шин на передньому мосту.

• Одна з найбільших кабін трактора. Для не напруженої і не втомної роботи з кондиціонером в серійному виконанні і ергономічним, легко освоюваним управлінням; поворотний люк у даху з захистом від сонячних променів і вбудованими робочими фарами. Ідеальний для роботи фронтального навантажувача.

• Ключовий фактором для будь-якого трактора є правильно підібрані передаточні відношення трансмісії і зручність керування. Повністю реверсивна коробка передач POWERSHIFT, яка має 40 передач для руху вперед та 40 – назад. Жоден інший виробник не пропонує такого вибору передач (у базовій комплектації, а пропонує як додаткову опцію), що гарантує за будь-яких робіт оптимальне завантаження двигуна та мінімальну витрату палива. Для зменшення навантаження на дискові муфти зчеплення трансмісія має 6 діапазонів, які перемикаються вручну. В межах кожного діапазону є 4 передачі, які перемикаються на ходу без розриву потоку потужності, що дуже важливо під час виконання важких робіт в полі.

• Потужна гідравліка з підйомною силою до 9200кг, вбудований фронтальний підйомник з підйомною силою до 4500 кг і фронтальний вал відбору потужності на 1000 об/хв. перетворюють Lamborghini R6 в справжній системний трактор для комбінованого застосування. Окремий гідравлічний циркуляційний контур для рульового управління. До чотирьох електричних додаткових пристроїв управління і зручне управління за допомогою хрестового важеля, або джойстика.

Комплекс практичних факторів робить Lamborghini R6 незамінними помічниками в роботі в вашому господарстві, дозволяючи вирішувати поточні проблеми з мінімальними затратами та максимальною ефективністю.

Компанія Інтер Агросвіт виконує повне сервісне обслуговування тракторів Lamborghini.

 

R6.160

R6.175

R6.185

ДВИГУН

DEUTZ, EURO III

Система впорскування палива

Deutz Common Rail, форсунки з 6 отворами

Потужність к.с.

166

180

192

Оберти двигуна за максимальної потужності, об/хв.

1700 – 2100

Ємність паливного баку, л

270

305

ТРАНСМІСІЯ

Powershift із перемиканням 4-х передач без розриву потоку потужності в межах 6 діапазонів

Кількість передач для руху вперед

24 робочих + 16-понижених

Кількість передач для руху назад

24 + 16

Швидкість руху, км/год.

3,45 – 40 робочі,

0,48 – 3,09 понижені

КАБІНА

Ідеальна оглядовість, пневматична підвіска кабіни та сидіння, система очищення та кондиціонування повітря, 12 фар робочого освітлення, робочий дисплей

ГІДРАВЛІКА

 

Продуктивність насосу гідравлічної системи, л/хв.

Open Center 83 або Load Sesing 120

Вантажопідйомність задньої/передньої навіски, кг

9200/4000

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

 

Довжина

4587

4757

4807

Ширина

2500

2500

2702

Висота

2922

2997

3127

Колісна база, мм

2647

2767

2817

Мінімальний радіус розвороту, м

5

5,8

Вага трактора без баласту, кг

5610

5970

6750

Допустима загальна вага, кг

9 000

10 000

11 000

Гарантія, місяців

24