Інтер Агросвіт
Ціна від грн.
RF-RS
62 - 106K.C.

Lamborghini RF-RS

Трактори Lamborghini серії RF-RS обладнані низькою кабіною висотою 2450мм, що є виграшним варіантом для роботи на будь-яких фермах старого зразка і сучасних тваринницьких комплексах. Мінімальні втрати потужності на ВВП дозволяють використовувати дані трактори з сучасними кормороздавачами ємністю до 16 м3. Крім роботи на фермах, трактори Lamborghini серії RF-RS виконують широкої спектр робіт у рослинництві: передпосівний обробіток грунту, сівба на дрібноконтурних полях, кормовиробництво, догляд за просапними культурами та транспортні роботи. Однак головним покликанням даного трактора є робота в садах і виноградниках.

Трактор Lamborghini серії RF-RS має чотири варіанти габаритної ширини, під час роботи у вузьких лавах найбільш доцільний вибір моделі RS з мінімальною шириною 1340мм, у моделі RF – мінімальна ширина 1520мм.

Трактор Lamborghini поєднує в собі сучасні інноваційні технології, багатофункціональність і чудовий дизайн. При своїх мініатюрних габаритах, він володіє високою потужністю 80-110 к.с. Постійна потужність двигуна Deutz, великий запас крутного моменту до 31% і високий пусковий крутний момент забезпечують ефективну роботу в найскладніших умовах експлуатації. Різноманітність варіантів комплектації робить його працездатним у багатьох галузях застосування.

Одна з відмінних характеристик трактора – його точність на поворотах за значної швидкості. Він відрізняється підвищеною маневреністю з мінімальним радіусом 3.5-4 м. Вдалий розподіл навантажень між осями надає трактора Lamborghini стабільність і хороше тягове зусилля. Для цього трактора будь-які перешкоди – не завада.

Ще одна відмінна риса трактора RF-RS – багатофункціональна підвіска. Всі налаштування розташовані в легкодоступних і логічно зрозумілих місцях. Точне і швидке управління досягається натисненням на кнопку.

Оператор миттєво може підключити навісне обладнання. Навісним обладнанням можна керувати, рухати їм вправо/вліво, керувати у вузьких рядах саду, винограднику або ферми.

Для того щоб оператору було легше пробиратися вузькими міжряддями, плідно працювати і менше втомлюватися, компанія подбала про його робоче місце, забезпечивши максимальний комфорт. Простора комфортабельна кабіна трактора Lamborghini містить достатньо місця для тривалої роботи. Вузькі стійки кабіни та велика поверхня скління забезпечують оптимальну видимість простору для навішування знарядь, що є основою для приємною і без стресової роботи та чудових результатів. Висока свобода дій і ергономіка, що відповідає вимогам практики, також є конструктивними особливостями цієї сучасної кабіни, адже вона добре ізольована від усіх видів шуму. Рівень шуму не перевищує 76-78 дБА. Опора з гумометалевими пружними елементами ефективно справляється з коливаннями, що заважають.

Для моделей тракторів Lamborghini RF-RS завод-виробник пропонує дві коробки передач на вибір: механічну п'ятиступінчаста коробка передач або Powershift, що дозволяє перемикати передачі під навантаженням.

Завдяки наявності 45 передач переднього і заднього ходу перемикання коробки передач Powershift навряд чи може бути більш зручним. 3 щаблі перемикання під навантаженням просто, точно і швидко включаються натисканням кнопки. Це сприяє величезному підвищенню продуктивності. Швидкості розташовані ступенями дуже точно і зручні для використання. Тільки в основному робочому діапазоні від 4 до 12 км/год. у коробки передач Powershift є 12 ступенів.

Оптимальна швидкість для будь-яких умов роботи: від 160 м/год. за гранично уповільненого ходу для виконання особливих сільськогосподарських та інших робіт до швидкості 40 км/год. – для транспортування.

Компанія Інтер Агросвіт виконує повне сервісне обслуговування тракторів Lamborghini.

 

 

RF.80

RS.80

ДВИГУН

DEUTZ, EURO III

Потужність к.с.

82

Ємність паливного баку, л

55 (основний) + 40 (додатковий)

ТРАНСМІСІЯ

Механічна КПП на 30 вперед + 15 назад

Powershift, із перемиканням  передач без розриву потоку потужності 45 + 45

Швидкість руху, км/год.

0,24–50

КАБІНА

Ідеальна оглядовість, пневматична підвіска кабіни та сидіння, система очищення та кондиціонування повітря

ГІДРАВЛІКА

Вантажопідйомність задньої / передньої навіски, кг

 

3000/1500

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

 

 

Довжина

3186

Ширина мін-макс.

1514-2012

1367-1864

Висота

2228

Колісна база, мм

1990

2027

Мінімальний радіус розвороту, м

3,9

3,4

Вага трактора без баласту, кг

2600

2300