Інтер Агросвіт

Двигун

Mitsubishi EURO III двигунів: гарантовану якість і продуктивність.

Діапазон Lamborghini R1 працює на Mitsubishi Euro III, 4-циліндровий, непрямим уприскуванням, рідинним охолодженням двигунів розробки 39, 43 і 51 к.с. (максимальна повноваження відповідно до ЄС 2000/25 стандартів).

 

У той час як R1.35 двигун без наддуву, R1.45 і R1.55 двигуни і турбонаддувом. Lamborghini компактні трактори R1 розвивати максимальну потужність при 3000 оборотах на хвилину і крутний момент відмінна, щоб подолати несподівані піки навантаження.

Mitsubishi двигуни R1 діапазону є ідеальним поєднанням простий дизайн, високу продуктивність і низька витрата палива. Безшумна робота і комфорт гарантовані розподіл загальною водотоннажністю у відносно великій кількості циліндрів. Таким чином, оператор може працювати протягом багатьох годин поспіль в загальному комфорт в поєднанні з виключно низьким рівнем вібрації.
Для збільшення часу до заправки, паливний бак був розташований за двигуном в передній частині приладової панелі. Це дозволяє танку тримати щедрим 38 літрів, який можна збільшити ще більше з додатковим 15-літрові допоміжних бака. Розташування паливного бака позаду двигуна і поліпшує охолодження й допомагає ізолювати оператора від двигуна.