Інтер Агросвіт

Кабіна

Комфорт - ще одна важлива рушійна сила.

Плоска платформа встановлена ​​на тихій-блоки, гідростатичних гальм і зчеплення ланцюга з кулоном стилі педалей, бічні важелі зрушення: справжній комфорт з усіх боків. У кабіні, з 4 стійками тонкий, є характерною особливістю R2 машин: багато місця всередині, і оптимальний огляд у всіх напрямках. Менше стресу, допомагаючи точного і безпечного контролю над роботою в руці; поле зору незагроможденності у всіх напрямках, завдяки не в останню чергу демістер і запобігають обмерзанню функцій кондиціонера...

 

 

 

Оригінальний дизайн Шумоглушащій і герметична кабіна сама по собі є ключовою особливістю R2 діапазон: від кондиціонера розташований в задній частині даху просторі, з чотирма випуску повітря в даху себе, і канали розширення вниз до чотирьох подальшого розетки з 4 регульованими жалюзі, подачі повітря на рівні ООР пов. Машини створені для роботи з передніми знаряддями типу навантажувача може бути також фантастичні TTED з «високою видимості" дахом, яка дає чітке представлення про відрі, а також поліпшення циркуляції повітря усередині кабіни.

 

 

 

 

 

"Привіт-профіль". Ваша R2 з верхньої особливості рівні.

Повний потенціал R2 краще всього цінував у "Привіт-Профі ле" версія, яка включає 95-сильним двигуном в стандартній комплектації, а найвища комплект обладнання діапазону. Привіт-Профі ле специфікації катіонів включає в обширний масив високорозвинених електронних пристроїв, що регулюють всі оперативні функції машини, збільшуючи к.к.д. і продуктивність при одночасному зведенні до мінімуму стрес і втому оператора. (Перевищення швидкості, осилити, SENSE зчеплення і СТОП & GO).
Максимальний комфорт теж, вид зустрічається тільки у великих машинах, гарантованих кабіна оснащена особливо ефективної системи кондиціонування, високий дах видимості, і розкішні сидіння з пневматичною підвіскою.