Інтер Агросвіт

Гідравліка

Гідравлічні трансфер. Ефективність у всіх сенсах цього слова.

Напрямок руху може бути змінений у всіх передавальних чисел за допомогою гідравлічного трансфер (45 45 та 30 15): реальна вигода при маневруванні і робить повернення проходить.
Система оснащена 2 масляних «довгого життя» багатодисковою муфти і включає в себе електронний блок керування, який дозволить цьому зрушенню-на-ходу операції тільки при швидкостях нижче 10 км / год, забезпечення цілісності механічних компоненти участь. Човниковий важіль зручно розташований нижче кермо, і має нейтральне положення і сприятливі системи на максимальну експлуатаційну безпеку.

Трактор R2: підняття в обличчя труднощам.

Гідравлічна система оснащена виділеним насос оцінки 54 л / хв для потужних задніх ліфта і 6-контактний допоміжний золотник клапана, які включають в себе модуль управління потоком. Гідростатичний кермо має спеціальний насос: навіть при низьких обертах двигуна обробки R2 ніколи не вражає.

 

Точний контроль знаряддям є обов'язковим в точності роботи, так що це добре, щоб знати, що ви можете покластися на фахівців Lamborghini електронним управлінням підйому (R2) з продуктивністю 3000 кг (3600 кг з додатковими циліндрами встановлена​​). Знаряддя причепили до ліфта зв'язку з абсолютною легкістю, за допомогою кнопки управлінням, пропорційне вгору / вниз контролю.

Також доступна опція автоматичного відбору потужності, яка включає і вимикає без сторонньої допомоги, коли знаряддя піднімається або опускається. Для передньої навісних знарядь, перед ліфтом потужністю 1750 кг і 1000 оборотів в хвилину переднього ВОМ забезпечують ідеальне рішення, що забезпечує більшу універсальність.