Інтер Агросвіт

Кабіна

Ексклюзивний комфорт, від Lamborghini.

Ласкаво просимо на борт: будь то платформа або таксі версії, кожна машина R3 EVO вітає оператор з приємним відчуттям комфорту, зіставний з майже що з автомобіля.

 

 

 

З відмінним розподілом ваги, оптимальний баланс між низьким центром мас і високий дорожній просвіт і висока видимість у всіх напрямках, виникає відчуття повного контролю. Побіжний погляд на ексклюзивний дизайн кузова і інтер'єру - достатньо часу, щоб оцінити сміливі і елегантні лінії, м'які ще точніше - то прямо на роботу, операційних важелів і контролю виклав зручно праворуч від водійського сидіння і ідентифіковані функції , частота використання, колірної код.

 

 

 

 

 

 

Всі моніторингу та управління пристроями легко знайти. Точно так само інтуїтивно, цифровий приладовій панелі являє собою набір функціональних показників і сигнальні лампи, що дозволить забезпечити точність управління. Незалежно від умов освітлення, підсвічування дисплей дає чітке уявлення про основні експлуатаційних даних: землю і ВОМ, минув час, пройдена відстань ... Значення відображаються в режимі реального часу в користь точний моніторинг в стадії розробки.

 

 

 

 

 

 

М'яке сидіння з пневмопідвіскою чудово адаптується до ваги і висоті водія і пасажирів. У версії платформи, вся структура платформи припинена на тихій-блоків, і з педалями підвіска типу, регульоване кермо і зчеплення і гальмо гідростатичного схем, провідне положення є одночасно функціональним і ергономічним. Водій захищений від прямих сонячних променів на навіс, який кріпиться до ROPS.

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки високим рівнем звукоізоляції і ефективного клімат-контроль, кабіна версії пропонують вид комфорту рівнів, які вимогливих користувачів очікують від Lamborghini. Дійсно потужна система кондиціонування повітря забезпечує комфортну робочу клімату і постійна температура підтримується в кабіні, яка оснащена щедре кількість внутрішніх вентиляційних отворів, регульований по напрямку і швидкості потоку. У кабіні специфікації завершені атермічні скла і лобове скло жалюзі, а для машин з переднім знаряддям типу навантажувача, є також "висока видимість" дахом. Ідеальне рішення для управління відра або леза, легко і безпечно, з водійського місця. R3 Evo - трактор розвивається в автомобільному режимі.