Інтер Агросвіт

Гідравліка

Гідравліка та підняття системи, ефективність і точність.

Гідравлічний підйомник і котушку клапана R3 EVO є великою силою - в буквальному сенсі: основний гідравлічної системи подається незалежної оцінки насоса 54 л / хв.

6-контактний допоміжний золотник клапана оптимізації управління інвентарем, і ефективність їх роботи в цій області; проект, посаду і змішати елементи управління дозволяють оператору, щоб витягти краще обслуговування від навісного обладнання, навіть найважчі: з Assistor циліндри встановлені, номінальний здатність підйомника збільшилися з 4800 кг до 6200 кг.

Основна гідравлічна система також поставляє нафту для підсилювач керма, який оснащений подвійними циліндрами даючи світло і гладкі відчувати себе в системі і гарантує абсолютну працездатність навіть при низьких обертах двигуна.

Округлення доступні наступні налаштування переднього підйомника з подвійної дії гідравлічного контуру і переднього ВОМ повороті на 1000 обертів на хвилину: ідеально підходить для користувачів, яким необхідно працювати передніх навісних знарядь - при роботі в мульти-режимі здійснювати, наприклад. Передній підйомний механізм також може бути використаний, щоб повісити швидко вага баласту пристрій забезпечення правильного балансу і ваги.