Інтер Агросвіт

Трансмісія

Два варіанти трансмісії.

Механічної версії оптимальний вибір: 5-ступінчаста коробка з чотирма діапазонами і ліани, даючи 20 Вперед відносин та 20 зворотних завдяки зручній синхронізовані трансфер, який міняє всі шестерні. Підготовка грунту і збирання врожаю, пересадки і сінокіс, двір і транспортні мита все добре в компасом R3 EVO, і при носінні HI-LO зміни, машина набуває ще більшої гнучкості.

 

 

 

За допомогою цієї функції, дві зручні кнопки на ручці важеля перемикання передач використовується, щоб перевернути трансмісія - гладко і миттєво - від стандартних ставлення до низьке співвідношення, під силу і без натискання на педаль зчеплення. HI-LO подвоює загальне співвідношення до 40 (прямому і в зворотному напрямку). Для максимального комфорту, передач також може бути змінений швидко і зручно натисканням третьої кнопки на важелі перемикання передач: інтелектуальна система, яка робить R3 EVO простим і легким в управлінні, знову без необхідності використання педалі зчеплення. Передача на всіх версіях R3 EVO змусив мастила, зі спеціальним масляним радіатором.

Гідравлічні трансфер потужність: про особу, плавно і безпеки.

Використання гідравлічних трансфер, напрямок руху може бути змінено швидко і під напругою: безцінні, особливо при прийнятті мис повороти і повернення проходить. Система оснащена 2 масляних «довгого життя» багатодисковою муфти (для більшої міцності і надійності) і включає в себе електронний блок керування, який дозволить зсув по ходу операції до 12,5 км / год, захист цілісність механічних компонентів, що беруть участь. Ергономічний дизайн і розташовані під рульовим колесом, човниковий важіль має "нейтральному" положенні і гарантує повну безпеку в експлуатації, що функціонують тільки тоді, коли включається датчик в сидіння водія активується ваги тіла водія і пасажирів.