Інтер Агросвіт

Двигун

Deutz двигуни, реальна потужність.


  Розроблений спеціально для сільськогосподарського сектора, нові 4-циліндрові двигуни Deutz-2012 серії є ідеальним блоки живлення для R3 діапазоні Evo. 4038 куб.см переміщення, турбокомпресор (стандарт на всіх моделях) і передові системи впорскування високого тиску специфікацій поєднання ідеально для доставки щедрим потужності й крутного моменту, які залишаються постійними в широкому діапазоні оборотів двигуна. Максимальний крутний момент 350 Нм, досягається при 1250 оборотів в хвилину все, залишається до 1800 оборотів в хвилину. При постійному діапазон крутного моменту в 550 оборотів в хвилину, немає необхідності перенести вниз через шестерні, поки частота обертання двигуна падає нижче 1250 оборотів в хвилину.

Навіть коли настає довго і наполегливо, двигун не буде скаржитися, залишаючись незвичайно гнучкий, сумісний (низька витрата палива, скромний рівень шуму, мінімум вібрації) і рішуче щедрим: крутний момент зростання на 29% гарантує багато тягове зусилля і загальне операційної ефективності, навіть в складних і несприятливих умовах.

І з баком місткістю до 160 літрів палива, R3 EVO має можливість отримати через великої роботи між дозаправки.

Для максимальної ефективності, R3 EVO оснащений батареєю радіатор і кулер одиниць (охолоджуючої рідини, палива і масла в коробці передач), розроблений спеціально для забезпечення виконання непохитної навіть тоді, коли робота повинна носити протягом довгих годин поспіль. Основний радіатор з алюмінію і включає в себе подвійною системою потоку, з охолоджуюча рідина циркулює через два окремих уривків, так що відвід тепла забезпечується швидким і впевненим.

Біодизель 100%

Завдяки ряду унікальних особливостей дизайну, використання першокласних матеріалів в будівництві, і спеціальний комплект для переобладнання, двигуни машин R3 EVO здатні забезпечити беззастережний функціональну ефективність і повну сумісність з біодизельного палива, що дозволяє суміші відносин до до 100% (біодизельне паливо відповідає технічним вимогам EN 14214:2003). Біодизель зазвичай має більш високу в'язкість, ніж інші види палива двигуна і є хімічно більш агресивні, але Deutz двигунів оснащені спеціальною системою уприскування палива використанні заглибних насосів - один для кожного окремого інжектора - і схема подачі палива з компоненти, виготовлені із спеціальних матеріалів, отже, в змозі працювати на цих нових видів палива без праці.