Інтер Агросвіт

Кабіна

Раціональність, ергономіки та дизайну

Коли ви піднімаєтеся на борт Lamborghini R4, є відчуття, не тільки міцність і твердість, але раціональної та ергономічної легкістю, як добре. Кабіна люкс простора, добре освітлений, і зроблені спеціально, щоб задовольнити водія. Дійсно кабіни R4 повністю звукоізоляцію і оснащені вентиляції, опалення і кондиціонування повітря. Панорамні вікна опукло формованні (атермічні скла) забезпечити максимальну видимість, з оптимальним видом на околиці - критичні області включені - на всі чотири сторони.

 Всі кругового огляду посилюється завдяки високому даху видимості з його просторих скляних люка, при використанні фронтального навантажувача, наприклад, ви можете домовитися всякого маневру, ніколи не втрачаючи з виду прихильність, навіть у бідних або сутінках. Люк відкривається натисканням кнопки і ручки герметично закритому, щоб забезпечити бездоганну тиску в кабіні.

 За допомогою цих функцій, система забезпечує не більше масла, ніж необхідно для завершення операції. Управління гідравлікою простий і інтуїтивно зрозумілий, використовуючи практичні поперечного ворота джойстика (1-й і 2-й котушки) в поєднанні з пальця важеля (3-й і 4-й котушки).

 Робота з R4, абсолютно все знаходиться під контролем, - в тому числі температури усередині кабіни, яка вибирається з вашими вподобаннями і підтримується стійка держава-оф-мистецтво клімат-контроль, вбудована в дах. Температура в кабіні регулюються відповідно до умов зовні, так, щоб створити ідеальні умови роботи в літній період, так і взимку.

 Оселившись за кермо, сприйняття є одним з абсолютного панування над машиною, що не менш важливо, як інтер'єр кабіни забезпечує всі можливі зручності: рульове колесо регулюється по висоті і нахилу, пневматична підвіска сидіння, бічні важелі зрушення, навіс, і заряджена радіо-слот. Всі моніторингу та контролю пристроїв R4 легко пересувними силу відмінною форми і кольору, і розташовані логічно і ергономічно на консоль праворуч від водійського сидіння. Крім того, найбільш часто використовувані елементи управління згруповані таким чином, що вони можуть бути ідентифіковані з першого погляду і експлуатується більш стрімко.

 Pto, чотири колеса і муфти блокування диференціала всі електрогідравлічні в експлуатацію.
 Приладова панель має безліч індикаторів і сигнальних ламп дає вам повний візуальний контроль за роботою трактора, з підсвічуванням дисплеїв, які залишаються добре видно в будь-якій освітленості. Значення, що вказують швидкість руху, переверніть, будь ласка революцій, минув час і пройденої відстані відображаються в режимі реального часу, забезпечуючи вас з негайною картину швидкості роботи і прогресу.
 При багатофункціональним підлокітником - похідне від великих машин кінських сил - ви можете управляти всіма основними функціями R4 ергономічний і інтуїтивно.