Інтер Агросвіт

Гідравліка

Гідравліка: ефективність і контроль


R4 моделі забезпечують високу продуктивність у відділі гідравліки теж: системи подається за допомогою насоса оцінки 58 л / хв, що гарантує високу продуктивність і раціональне, ефективне використання всіх знарядь управляє рідиною влади, навіть ті, хто зазвичай великий потік попиту. Гідростатичний рульове управління, з іншого боку, обладнаний незалежним насосом, який тримає «легкі» дій, навіть з іншими гідравлічними послуг в експлуатацію. Наприклад, ви виявите, що мис повороти можна домовитися з мінімальними зусиллями, навіть коли знаряддя піднімається або опускається на зв'язок в той же час.

  Гідравлічна система R4 доступний у двох конфігураціях:
  - 3 подвійної дії з електричним приводом пропорційними клапанами котушку з регулятором потоку і таймер на 3-му клапані
  - 4 подвійної дії з електричним приводом пропорційного котушку клапана з регулятором потоку і таймер на 3-му і 4-клапанний

  За допомогою цих функцій, система забезпечує не більше масла, ніж необхідно для завершення операції. Управління гідравлікою простий і інтуїтивно зрозумілий, використовуючи практичні поперечного ворота джойстика (1-й і 2-й котушки) в поєднанні з пальця важеля (3-й і 4-й котушки).

  Коли система підйому і золотникові клапани не використовуються, наприклад, під час транспортування мита, нафта, що поставляється на послуги відключається автоматично по виділеній клапан flowsensing на гідравлічному контурі і повертаються безпосередньо до передачі. Це допомагає тримати масло при більш низькій температурі, уникаючи деградації і продовження терміну його корисного використання. Загалом, є менше розсіювання тепла, що означає, що загальна ефективність передачі поліпшується, і менше енергії витрачається даремно. З гідравлічної системи в режим енергозбереження, R4 трактора здатні відновити 2,7 кінських сил.