Інтер Агросвіт

Трансмісія

Розроблений, щоб задовольнити всі ваші потреби

Lamborghini R4 і R4 VRT буде реагувати швидко і невпинно під будь навантаженням, завдяки наявності двох передач: 5-ступінчаста коробка передач з 3-ступінчаста Powershift і 4 діапазонах, або безступінчатим коробкою передач.

Lamborghini R4 моделі оснащені 3-ступінчаста коробка передач гарантує продуктивність максимальної тяги і незалежно від застосування: підготовка грунту і вторинної обробки грунту обов'язків, транспорту і двір. Оптимальна потужність-toweight співвідношення і 40 км/год коробка передач з Overspeed об'єднуються, щоб звести до мінімуму час транзиту, а також доставку економіки і комфорт. «Сенс зчеплення» гідравлічним трансфер з відповіддю контроль і Stop&Go система гарантує безпрецедентну маневреність і гнучкість, навіть в самих крутих кутах ферми дворів і будівель.

З його безступінчата коробка передач, Lamborghini R4 VRT є multicapable, універсальний і надзвичайно простий у використанні. Система VRT пропонує три режими водіння (автоматичний, ручний і ВОМ), що дозволяє оператору організувати будь-яке завдання просто і інтуїтивно: PTO додатків - де коробка відбору потужності і швидкості руху залишаються незалежними - високі транспортні швидкості, використовуючи перевищення швидкості, і робочі місця, закликають до великої тягнути силою механічного діапазону "важких".