Інтер Агросвіт

Двигун

Lamborghini R4 моделі оснащені 4-циліндровим Deutz серії 2012 TIER III двигунів, розроблених спеціально для використання в сільському господарстві і пропонуючи незмінно високий рівень продуктивності в поєднанні з низькою питомою витратою палива.

Завдяки своїм щедрим 4038 куб.см переміщення, інноваційні системи впорскування високого тиску і turbointercooled індукції, ці двигуни гарантовано доставити значно більш високу потужність і крутний момент у широкому діапазоні швидкостей коленвала.
Максимальний крутний момент розроблений Lamborghini R4 і R4 VRT моделі складає всього 1250 оборотів в хвилину і підтримується стійка до 1800 оборотів в хвилину, забезпечуючи постійну ефективність всієї групи близько 600 оборотів в хвилину.

Висотні крутний момент двигуна призначена для забезпечення позачергових тягнув потужності, що дозволяє трактору, щоб продовжувати працювати стабільно навіть у найскладніших умовах.

Новий паливний бак на 160 літрів дозволяє R4, щоб продовжувати йти довше, між дозаправки, що означає більш продуктивну робочий день з меншою кількістю зупинок.