Інтер Агросвіт

Кабіна

Зручне розташування оператора

R5 Lamborghini моделі були змінені для підвищення функціональності на момент введення нових двигунів, що відповідають Euro III стандарту. Змінено дизайн кабіни, новий матеріал був використаний. Пристрої управління були розгорнуті в кабіні ергономічно. Їх обслуговування просто і зроблено в інтуїтивно зрозумілим способом.

Як і в інших моделях Lamborghini пристроїв керування згруповані за кольором підтримуваних функцій. Оранжевий колір є силовий, жовтий для підтримки PTO, зелений і синій службовий ліфт гідравлічної системи.

 

 

 

 

 

Інтуїтивний

На правій стороні оператора розміщені КПП, газ по експлуатації, діапазон важіль, регульовані механічні зв'язки зчеплення і коробку відбору потужності. Рука оператора пристроїв контролю котушку клапана (4 - або 6-дорога) і блокуванням диференціалів. З лівого боку сидіння водія важіль перемикання / відключення чотири колеса і гальмо стоянки.

 

 

 

 

 

 

Ясно інформації та комунікації

Приладова панель оснащена новим набором показників, які дозволяють оператору всю необхідну інформацію про параметри трактора, серед іншого: температури і обертів двигуна, рівня палива і тиску масла, заряду батареї, напрямок і т.д. Крім того, кабіна обладнана дах висока заслінка видимості даху. Ж операцію за допомогою фронтального навантажувача стало дуже легко, оператор має гарний огляд у всіх областях роботи обладнання доповнюється ефективною системою вентиляції та опалення. Кабіна може бути оснащена кондиціонером (тобто в якості опції). Кабіна моделі R5 оснащені тепловими вікна. Охорона праці збільшиться в чотири передні і дві задні робочі фари.