Інтер Агросвіт

Гідравліка

На R6 машини Гідравлічні системи є індивідуальний теж.

Гідравлічні системи R6 машини вказана з чотирьох 8-смугові котушку клапани, маючи рукою арретір, kick вихід і плавають позиції, керування потоком і терміни функцій. Всі гідравлічні порти мають "двотактний" тип відгалужувачі і пристрій відновлення окремих нафти (щоб зловити краплі, які можуть розливу при підключенні наступні Шланги реалізації).

Підйому в повну безпеку.

Електронні витяг контроль, включаючи радар wheelslip контроль стандартні функції на всіх моделях діапазону, повністю забезпечує безпечне управління завантажує до 6200 кг (R6 130-140) і до 9200 кг (R6 160-175-185).

Доступні функції контролюється на електронного блоку управління і може бути вдалося і контролюватись експлуатантом в режимі реального часу: проект і позиції, швидкого грунтів взаємодія, суміш, транспорт блокування, підняти лімітер висота, швидкість падіння контролю, anti-oscillation і wheelslip.

І для більш вимогливих користувачів, є варіант передній витяг з хитні циліндри: підйому потенціалу коливається від 3200 до 4000 кг, залежно від моделі.