Інтер Агросвіт

Двигун

Новий DEUTZ 2012 серії Euro III двигунів показуючи на всіх моделях R6 діапазоні сутність передових технологічних рішень. Deutz Common Rail (DCR ) двигунів, внутрішньої рециркуляції відпрацьованих газів Система (EGR), турбо з інтеркулером, електронний впорскування палива, подвійний рідини / масла системи охолодження і паливних кулер, для підвищення загальної ефективності згоряння. Нові Deutz Загальні локомотиви. Мета: загальна ефективність.

R6. Усі потужності вам потрібно. Тільки тоді, коли це необхідно.

Інноваційна електронна система управління двигуном працює постійний аналіз інформації, отриманої від двигуна, датчики і кабіни управління, і відповідає, надаючи владу, дійсно необхідних у будь-який момент. Максимальна потужність залишається постійним в широкому діапазоні оборотів двигуна, так що, коли падіння оборотів при збільшенні навантаження, не тільки збільшення крутного моменту, але влада залишатиметься стабільним, у той час як питома витрата палива значно знижується.

B100 двигун. 100% біодизеля.

Завдяки ряд унікальних особливостей дизайну, використання першокласних матеріалів у будівництві та спеціального комплекту для переобладнання, R6 двигуни здатні забезпечити абсолютну функціональну ефективність і повну сумісність з біодизельного палива, завдяки чому суміш відносини до 100 % ( біодизеля у відповідь на специфікації EN 14214:2003 ).

Біодизель зазвичай має високу в'язкість, ніж інші види палива двигуна і є хімічно більш агресивним, але Deutz двигуни обладнані спеціальною системою уприскування палива та схема подачі палива з компоненти, виготовлені зі спеціальних матеріалів, що дозволяє їм працювати на цих нових видів палива без праці.