Інтер Агросвіт

Трансмісія

R7 210 передає більшу ефективність, надійність і комфорт.

Його нова трансмісія концепція є одним з видатних особливостей R7 210: завдяки повній реінжиніринг потужність поїзди, ми змогли скоротити свої потужності поглинання хороших 23 л.с., що означає економію consumpt іон на 12 %. Це результат: новий метод передачі нафти між передач - ящики, новий гальмо стоянки і нові задні гальма з автоматичної приймальні. З точки зору гідравліки, а також, передача була доповненням tely перероблена і вибрати imised для більш швидкої передачі взаємодії (20 % ), а також скорочення витоків у lubricat іонів і гідравлічні цикли до нуля.

Технічно передача Powershif т - коробка пропонує 18 швидкостей у двох діапазонах і дозволяє перемикати передачі в заданому діапазоні, навіть при повному навантаженні. Діапазон Тхі -й з 9 передач ліани дозволяє передавати ефективно працювати в умовах, що вимагають ультра - низьких швидкостях, так що загальний діапазон передач в даний час 27 FWD 27 REV.
Lamborghini " з повністю автомат мікросхеми APS коробкою передач позбавляє Вас від завдання вибору правильного спорядження для роботи. Система APS автоматично вибирати з правом передачі і зміни вгору і вниз по мірі зміни умов експлуатації.

З електронним управлінням APS коробка передач забезпечує ідеальне передач завжди зайняті, а також зміна швидкості, якщо зміна виявляється в навантаження або частоту обертання двигуна. Гнучкий і розумний APS коробка передач має два режими функц ioning адаптуватися до різних іонів роботи ING Кондит: просто виберіть "Пер е ormance " е режимі або максимального продукту ivit у, або "економіка " режим тримати споживання до мінімуму.