Інтер Агросвіт

Двигун

Повністю новий движок для R7 210.

Нові R7 210 оснащений потужним Deutz TDC 2013 DCR TIER III двигун, 100 % сумісність з біодизельного палива, з технічними характеристиками, які роблять його надзвичайно підходящим навіть для самих вимогливих додатків тяги.

6- циліндровий з turbointercooler iEGR вихлопної системи рециркуляції відпрацьованих газів, 7146 куб.см переміщення, вертикальні вихлопні з вбудованим глушником, вражаючі максимальну подачу крутного моменту в 836 Нм, рідкі / масляного охолодження, радіатор охолодження палива і, насамперед, ексклюзивні DCR високого тиску системою безпосереднього уприскування ( Deutz Common Rail ) з електронним управлінням - крок за межі традиційної системи загальної паливної магістралі.

Deutz Common Rail.

Вища ефективність ефективність, нижче emissions.The Common Rail системою високого тиску уприскування для двигунів з прямим уприскуванням заснована на принципі поділу тиском уприскування, незалежної від оборотів двигуна і навантаження, по е режде зберігання палива під високим тиском в центральній акумулятор Rail. Паливо впорскується в циліндри під тиском 1600 бар в якості реакції на різні параметри двигуна під контролем ECU, при якій тиск палива е inely розпорошується для кращого перемішування з повітрям. Це дає значи поліпшення icant з точки зору потужності двигуна, а також значно скоротити викиди..