Інтер Агросвіт

Кабіна

Кабіни або платформи - в обох версіях комфорту в стандартну

Зручний і ергономічний робоче положення відбивається не тільки на комфорт. Це також впливає на загальну продуктивність відбивається в операційні витрати. Інженери Lamborghini з урахуванням ряду аспектів розробили зручну позицію водіння з усіма інструментами sterowaniczymi розташовані в вдумливої ​​і логічною. Це набагато легше працювати з трактором, підвищує продуктивність і задоволеність оператора.

 

 

Добре глушників оператора

Версії платформи пропонують великий комфорт оператора. Використання матеріалів загасання звуку в салоні zasilnikiem значно знижується шум, який прибуває в сидіння водія. Рівень шуму менше 86 дБ, що є дуже гарним результатом в цьому класі. Платформа призупинена на тихій-блоків, що значно підвищує комфорт оператора.

Безпека кадрів

Оператор може безпечно і надійно виконувати всі роботи з використанням RS-RF моделей. Оператори та обладнання забезпечених версію без кабіни - спеціальний складаний каркас безпеки.

 

 

Велика площа скління - зручне і зручне управління

Кабіна моделі RS-RF забезпечує гарний огляд у всіх областях роботи, завдяки великій площі скління. Даху кабіни містився на чотирьох стовпах, була зведена до мінімуму елементів, які можуть утрудняти огляд. Добре перегляд траси, ведучи передні колеса трактора ще більше посилюється монолітних лобове скло. Похилий капот робить oprator зміни можна спостерігати в експлуатацію, розташованих на передній гніздо. Isteni можливу відміну заднього скла.

 

Вентиляція, опалення, кондиціювання повітря, нахилу вікна

Комфорт оператора і системою вентиляції та опалення. повітря розподіляється через ряд отворів регульовані сопла. Комфорт також збільшує ефективну системою кондиціонування повітря, яка ефективно підтримує постійну задану температуру. Існує також можливість скасування вітровим склом і заднім.
Перевага RS-RF моделі оснащені кабіною є їх компактний розмір і компактний дизайн. Велика площа скління забезпечує відмінний комфорт і хороший попередній перегляд для всіх робочу зону. Оператор може легко і зручно монтується спостерігати за роботою і тримати фальсифікації налаштувати параметри його роботи. Видимість ще більш посилюється монолітними, вигнуті лобове скло. Це рішення полегшує трактора дозволяє оператору переглянути трек хорошого водіння передні колеса.

Сучасна конструкція

Всі моделі Lamborghini має цікавий дизайн. RS-RF моделі з сучасним дизайном, який капот і кабіна виглядає сучасним і динамічним. Chrome в передній частині капота і фар інтегрованої моделі додати RS-RF характер.

 

 

 

 

 

Робота безпеку продукції для захисту рослин

Кабіна встановлена ​​в RS-RF модель добре захищена від шкідливої ​​дії засобів захисту рослин, використовуваних в садах. Захист забезпечує підтримання підвищеного тиску усередині кабіни. Додатковий захист являє собою систему фільтри з активованим вугіллям.

Ergonimiczne робочому місці

Всі важелі і кнопки були розташовані в інтер'єр салону в думі. Оператор без спеціальної підготовки може працювати безпечно і ефективно з використанням RS-FF моделей. Його комфорт забезпечить зручне крісло на zaieszeniu механічні або пневматичні вхід з ряду коригувань. У поєднанні з регульованою рульовою колонкою (поряд з човникового важеля) дає можливість налаштувати точне положення колеса з індивідуальними потребами. Важелі згруповані в залежності від кольору підтримуваних функцій. Хороший доступ в салон пропонує широкий відкритий, повністю засклені двері.