Інтер Агросвіт

Трансмісія

Гідравлічні Powershuttle - зручна і швидка зміна напряму

Powershuttle гідравлічних працює під навантаженням дозволяє для швидкої зміни напряму руху. Powershuttle управляється за допомогою важеля на рульовому колесі. Оператор регулює положення важеля між заголовком "Вперед", "Назад" і в нейтральне положення. Використовуючи цей підхід, можна ефективно виконувати загальні сільськогосподарських робіт. Скло відхилення особливо корисно при роботі з фронтальним навантажувачем. Рульове колесо регулюється по човниковий важіль, який забезпечує високий комфорт і найкраще місце водія.

Міцна конструкція, довгий термін служби компонентів

Зміна напрямку RS-RF моделі відповідають два багатодискових зчеплення, "Long Life" в масляній ванні, у співпраці з електронним блоком управління. Powershuttle працює на швидкостях до 10 км / год Тип використовуваних частин довго, безперебійної роботи трактора.

 

Powershift, перевищення швидкості, гідравлічні Powershuttle з Стоп & Go - Ви можете запропонувати більше?

Коробка передач дозволяє швидко перемикати передачі без використання педалі зчеплення. Просто натисніть кнопку на важелі перемикання передач. Система приводу тримає постійну швидкість, і тим самим зменшує навантаження.

Заброс оборотів
Перевищення швидкості коробки передач сортування таким чином, щоб виконувати роботу при низькій швидкості руху та транспортної швидкості 50 км / ч - обмежена електронікою на позначці 40 км / год (з урахуванням положень дорожнього руху).

RS-RF моделі можуть працювати на максимальній швидкості привід на зниженій швидкості (остання гонка). Зниженою швидкістю та зниженою витратою палива, а можна використовувати трактор в області, близькій до швидкості діапазон максимального крутного моменту.
  
Устаткування моделі пропонують RS-RF включає в себе механічну коробку передач (10T 20P і 30P 15T). Необов'язково, трактор може бути оснащений 5-ступінчастою коробкою передач з 3 діапазонами (з супер-регулятор) і трьох показників вносяться поправки під навантаженням, в результаті чого в цілому 45 передач вперед.

 

Stop & Go

Lamborghini моделі RS-RF оснащені гідравлічними пропозицію Powershuttle інноваційних Stop & Go. Система корисна в разі потреби тимчасові і нерегулярні зупинки трактора.

Завдяки Стоп & Go можуть бути використані тільки з педаллю гальма трактора, не торкаючись зчеплення. Система управляється за допомогою електронного блоку управління, який обробляє інформацію про човниковий важіль, сигнали датчиків і гальмівний механізм. Грунтуючись на цій інформації, блок керування можна управляти за допомогою електромагнітного тимчасово припиняє роботу або звернути назад маневру. На практиці, коли ви натискаєте на педаль гальма, трактор зупиняється, і в той же час система відповідає за зсув в режимі "очікування". після видалення гальмівна педаль Стоп & Go перезавантаження системи процес зміни напрямку, забезпечуючи поступовий і модульованих перемикання гідравлічної муфти, а потім перемикання на тракторі - твердо, але без перерв. Все це дає трактору високу практичність, високий рівень безпеки, надійності і комфорту.