Інтер Агросвіт

Двигун

Lamborghini двигун RS-RF - потужність і надійність

Для управління двигуна трактора використовувати плоди Lamborghini SDF серії 1000, spełaniający з Євро III. Це електронним управлінням, з турбонаддувом з проміжним охолоджувачем. Характеристики SDF двигунів серії 1000 є надійність, продуктивність і низька витрата палива. Електронне управління забезпечує точний контроль всіх параметрів. Поліклиновий блоку циліндрів для підвищення дизайн, монолітне будівництво голови, нова форма камери стиснення і дозволили зміцнити структуру для оптимізації процесу згоряння.

 

Постійна потужність в широкому діапазоні швидкостей

Максимальна потужність і крутний момент залишається постійним в широкому діапазоні оборотів двигуна. Збільшення крутного моменту (до 31%) підвищує гнучкість двигуна, знижує необхідність частого перемикання передач. Низька швидкість вала викликає менше навантаження на рухомих частин, захищаючи їх від пошкоджень і продовжує їхнє життя.

Пам'яті, швидкість обертання двигуна

Оператор за допомогою кнопки на консолі в салоні має можливість запам'ятовувати частоти обертання двигуна.

Високі експлуатаційні характеристики

Глушник під капотом стороні випуску для максимальної видимості та легкий прохід між рядами. Ємність паливного бака 55 літрів (95 літрів додаткового бака під платформою) знижує простої, пов'язані з частими палива поповнення.

Електронне управління

Електронний блок управління постійно аналізує і обробляє інформацію про параметри роботи кількість датчиків. Виходячи з цього, поточні налаштування регулюються двигуна і системи приводу.
Номінальна частота обертання двигуна 2200 об. / Мін, постійна потужність двигуна доступні до 2000 об. / Мін. Оптимальне використання генерується потужності також впливає на кількість споживаного палива.