Інтер Агросвіт

Кабіна

З R8 "жорстка" робота це вже історія.

Якість праці на борту R8 це щось особливе. Використання максимального простору, ергономіка управління, використання новітніх технологій, все це зроблено для покращення умов праці оператору, в будь-якому робочому стані і будь-якому кліматі.

Круговий огляд з місця водія забезпечується за рахунок щедрих 7 квадратних метрів віконного скла, зокрема, тонкі стояки кабіни і розташування вихлопної труби, що спрямовується на дах поруч з передньою стійкою. Кабіна R8 забезпечує повний візуальний контроль за полями.

Нарешті, висока видимість, та оптимальна природна вентиляція завдяки скляному люку на даху що відкривається та гарно вписується в інтер'єр. R8 також має потужний кондиціонер і систему вентиляції з 15-ма регульованими отворами, які розумно розташовані по всій кабіні, та буде гарантувати, що обрана температура буде стійкою а також збереже вікна сухими і не допустить замороження.

R8 - трактор, який є для Вас товаришем.

Функціональні і прості елементи управління особливо важлива ознака тракторів Lamborghini. На моделях R8, всі елементи управління розташовані логічно і їх легко ідентифікувати за формою і кольором, що робить їх легкими та інтуїтивно зрозумілими у використанні. Це означає, що керування машиною може бути освоєно швидко і в повному обсязі та цілковитій безпеці, без необхідності відвідувати спеціальний курс навчання.

Тільки ви відчуваєте вібрацію буде вашим серцебиттям.

На Lamborghini R8, будь-якого двигуна вібрації і тремтіння від колеса і навісне поглинаються повністю інтегровані стані сучасною системою підвіски. Оператор сидіння регулюються для позиції, і оснащений системою повітряної підвіски, яка автоматично адаптується до ваги водія і пасажирів. Кабіна зберігається постійним завдяки висота автоматичних дій вирівнювання одиниць пневматична підвіска.