Інтер Агросвіт
на попередню »

Суперкар чи трактор: Lamborghini Gallardo проти Lamborghini R8 270.

Здавалось, що може бути спільного у фешенебельного автомобіля і трактора, призначенного для польових робіт?! Не зважаючи на подібність назв, трактор Ламборгіні і автомобіль Ламборгіні навіть не «двоюрідні» брати, а далекі-далекі родичі, які суттєво відрізняються один від одного. Вже при першому погляді бренд Ламборджині, перехоплює подих від їх зовнішньої краси і витонченості.

З суперкаром Lamborghini Gallardo все зрозуміло: надзвичайно стильна «іграшка на колесах», пласкої форми, невеликих розмірів, створена аби справляти враження на прекрасну половину людства і викликати заздрість у представників чоловічої статі. Чомусь, саме з брутальними і норовливими спорткарами і асоціюється бренд Lamborghini (Ламборджіні). Однак, це твердження помилкове.

Історія трактора Lamborghini R8 270 сягає своїм корінням появи торговельної марки Ламборджіні від її витоків. Всім відомо, що колись найвпливовіша торгівельна компанія в автомобільному світі починала свою діяльність з виготовлення тракторів (tractors). Поступово, продукція Ламборгіні видозмінювалась і покращувалась. Як результат, перед вами сталевий велетень, висотою понад три метри, вагою біля десяти тонн, під назвою Lamborghini R8 270, створений для покращення важкої праці трударів у полі. Однак, попри все, від надзвичайно «модний хлопець»: варто просто поглянути на зовнішній дизайн тракторів Ламборгіні і внутрішнє оформлення його водійської кабіни. А функціональному наповненню може позаздрити будь-який новоспечений суперкар.

Втім, і у суперкарів, і у тракторів Lamborghini є одна спільна якість, закладена у кожній з моделей, засновниками даного бренду – це неприборкана міць, рівних якій серед автомбілей немає, навіть у всесвітньому масштабі. Безсумнівно, уся продукція торгового бренду Lamborghini – це справжнісінький витвір мистецтва. І Lamborghini R8, котрий при значних розмірах, має потужність 275 к.с., крутний момент 1035 Нм, автоматичну сорокапередачну коробку управління  і максимальну допустиму швидкість 50 кмгод. І Lamborghini Gallardo, котрий при практично вдвічі більшій потужності (560 к.с.), меншим крутним моментом (540 Нм) може досягати швидкості 324 км/год. До речі, Gallardo є одним з найшвидших спорткарів у світі. Його прискорення просто вражає: за чотири секунди автомобіль досягає позначки 100 кмгод. Усе це відбувається завдяки 10-циліндровому двигуну, об’ємом біля п’яти літрів і повному приводу.

Цікаво, що цінова політика цих красенів практично однакова. Суперкар Lamborghini Gallardo коштує 201 050 євро. Трактор Lamborghini R8 трохи дешевший. Відштовхуючись від даних, які надала компанія Інтерагросвіт (ексклюзивний дистриб’ютер тракторів Ламборгіні на території України), ціна трактора в залежності від комплектації – приблизно 150000 євро. Придбавши за досить «кругленьку» сумму 6 циліндрів, потужний двигун Дойц (Deutz), об’ємом 7,1 літра і майже десять тонн ваги, бажано завчасно подумати про те, чим «годувати» свого нового улюбленця. Напевно, єдиним недоліком тракторів Ламборджіні (Lamborghini tractors) є те, що 585 літрів (а саме на стільки розрахований бак для палива), надзвичайно швидко витрачаються. Однак, враховуючи можливості паливної системи трактора «перетравлювати» стопроцентне біодизильне пальне, яка дозволяє здійснювати тяглові маневри будь-якого характеру (будь то оборотний плуг, дискова борона, сівалка чи культиватор, котрі з легкістю тягне за собою трактор) і його вантажопідйомність в 11 000 кілограм, не зважаючи на погодні умови, напрошується один-єдиний висновок: «це того варте»!

Lamborghini Gallardo в порівнянні трохи скромніший: бак для пального розрахований всього лиш на 80 літрів, а середій рівень витрат пального: 14 літрів на кожні 100 кілометрів. Слід звернути увагу також і на шини обох мега-машин. У Lamborghini Gallardo вони звісно вражають: 295/30 ZR 19. втім, в порівнянні з «аграрними» коліщатками Lamborghini R8: 710/70 R 42, спорткар просто відпочиває. Компанія Інтер Агросвіт рекомендує: наявність трактора Lamborghini позитивно впливає на розвиток вашого господарства!

Більш детально дізнатися про чудо-техніку торгового бренда Lamborghini можна в суботу, 15 червня 2013 року, в програмі «Тачки» на телеканалі 1+1.