Інтер Агросвіт
на попередню »

Інтерагросвіт на АгроЕкспо-2013

36 000 квадратних метрів для сучасного агробізнесу – саме стільки в нинішньому році виділили організатори масштабної агропромислової виставки «АгроЕкспо», яка відбудеться з 3 по 5 жовтня 2013 року в м. Кіровоград. Організатори виставки – Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки і обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» та Асоціація аграрних інженерів України. Загальна площа експозиції складає рекордні для національних галузевих форумів 36000 м², і це не рахуючи демонстраційного поля, на якому пройдуть польові покази сільськогосподарської техніки. Таким чином, відвідувачі зможуть отримати максимально повну інформацію про цікаву для них продукцію, на власні очі побачити її як на статичній експозиції, так і як результат роботи в полі, зробити усвідомлений вибір оптимальних за співвідношенням ціна/якість рішень для свого бізнесу.

Центром усіх подій на цьому аграрному форумі стануть трактори. А стенд компанії Інтерагросвіт, що представляє сучасну високопродуктивну сільськогосподарську техніку провідних європейських виробників, зокрема,  tractors Lamborghini буде родзинкою всього заходу! Завдяки компанії Інтерагросвіт, керівники агрохолдингів, фермери та численні учасники виставки побачать легендарні трактори, що добре знають в багатьох країнах світу: трактор Ломбаргіні, трактор Ломбарджині, tractor Lombarghini та tractors Lamborghini!

 

На виставці будуть представлені моделі тракторів Lamborghini, грунтообробна техніка – дискова борона SMS, а також плуг Sukov. Також провідний виробник техніки Lamborghini разом з ІнтерАгросвіт запрошують керівників господарств, фермерів, всіх, хто працює в агробізнесі і кого цікавить така продукція, як трактори, взяти участь у демонстраційних показах роботи цих тракторів з ґрунтообробною технікою. Інтер Агросвіт з великим задоволенням повідомляє, що один з флагманів – tractor Lamborghini R8 270 к.с – на демонстраційних ділянках працюватиме разом з плугом та дисковою бороною. Це буде надзвичайно цікава та захоплююча подія – головними особами стануть ТРАКТОР LAMBORHINI R8, ПЛУГ та БОРОНА! Уявіть як потужний та енергійний суперрушій за допомогою цих знарядь легко та впевнено розробить чорнозем! Чудове технологічне дійство, яке забезпечить компанія Інтер Агросвіт разом з tractor Lamborghini, плуга і борони буде проведено згідно з європейським досвідом подібних демонстраційних показів, де пересічні фермери зблизька бачать як техніка, і зокрема трактори, демонструють власні можливості безпосередньо у полі. Компанія Інтерагросвіт подбає, щоб Ви побачили роботу трактора Ломбаргіні з навантаженням, легкість і впевненість керування оператором ходу роботи, якість розробки ґрунту знаряддями, переконалися в практичних перевагах цього трактора. Звичайно, за результатами демопоказу зможете задати запитання оператору трактора, фахівцям компанії Інтер Агросвіт щодо показників роботи, побачити витрати палива, можливе зношення робочих органів агрегатів. Це буде подія, що варта Вашої уваги!

Lamborghini R8 – це справжній лідер свого сегменту серед тракторів. Ця модель трактора має агресивні лінії і потужність, які збільшують частоту пульсу з першої зустрічі. Навряд чи це могло бути інакше для нового tractor R8, флагмана модельного ряду Lamborghini, призначеного для сільськогосподарських підприємців та підрядників, які очікують найвищого рівня продуктивності, економічності і комфорту від трактора. Серія тракторів R8 обладнана новим Euro III сумісним Deutz Common Rail (DCR) 2013 серії Turbo. Система рециркуляції відпрацьованих газів (з зовнішнім охолодженням) трактора, електронні системи впорскування палива, подвійний контур охолодження (рідкий/олива) і новий фільтр попереднього очищення палива з водороздільниками для забезпечення системи впорскування залишається ефективними на 100% в будь-який час. Трактори R8 обладнані новими Deutz-Common-Rail з системами впорскування високого тиску з двома олив’яними паливними насосами, встановленими в блоці циліндрів трактора. Також вони мають нові камери згоряння в поршнях, які забезпечують двигун високою ефективністю, залишаючись незмінним навіть в найскладніших умовах експлуатації трактора.

 

Запрошуємо вас відвідати найбільшу українську агропромислову виставку «АгроЕкспо»!

Виставка «АгроЕкспо» відбудеться 3-5 жовтня 2013 року.

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8.

Контактний телефон: (0522) 35-61-45

Сайт виставки: www.ukragroexpo.com