Інтер Агросвіт

Сервіс

Інтер Агросвіт - один з безперечних лідерів на сільськогосподарському ринку України. Компанія надзвичайно вимогливо ставиться до своєї діяльності загалом, а також – якості реалізовуваної продукції: тракторів, запчастин до них та іншої сільськогосподарської техніки.
Безперечно, будь-яка, навіть найякісніша техніка, в процесі фізичного зносу потребує ремонту. Головною метою Інтер Агросвіт є забезпечення безперебійного рівня роботи і запобігання простою, придбаної вами продукції. Особливість тракторів (tractor) торгової марки Ламборгіні полягає у тому, що це надзвичайно надійна техніка тому завод виробник Deutz надає на дану техніку 2 роки гарантії. У випадку, якщо трактор Ламборгіні вийшов з ладу експерти компанії Інтерагросвіт відразу прийдуть на допомогу. Ми даємо гарантійні забов’язання, щоб їх дотримуватися, а не ігнорувати.
Сервісні спеціалісти «Інтер Агросвіт» пройшли необхідну підготовку з експлуатації та обслуговування  тракторів «Lamborghini» на заводі «SAME DEUTZ-FAHR (SDF)» в Німеччині
Для зручності обслуговування і комфорту клієнтів компанія має 3-ри регіональних склада запасних частин.
Купуючи запчастини до сільськогосподарської техніки у нас, ви отримуєте кваліфікований супровід кожного етапу замовлення –
починаючи з формування дефектовки , та закінчуючи установкою відповідної запчастини на ваш трактор.

Співробітники компанії Інтер Агросвіт забезпечать вашу техніку високоякісними запчастинами і комплектуючими, а вас – відмінним настроєм і вражаючим сервісом.
Швидка і надійна доставка запчастин для тракторів (tractors) з компанією Інтер Агросвіт стала доступною, як ніколи. Ми доставимо запчастини у будь-який регіон України в максимально короткі строки. Автопарк сервісної служби Інтер Агросвіт дозволяє проводити ремонт тракторної техніки в польових умовах в стислі терміни, застосовуючи при цьому ультрасучасні методи діагностики і професійне устаткування.
Принципи роботи сервісної служби компанії Інтер Агросвіт:
- партнерський підхід до кожного з клієнтів;
- оперативність у вирішені нагальних питань;
- послуги кваліфікованого й досвідченого персоналу;

 

Компанія здійснює свої послуги в широкому спектрі:

- гарантійний ремонт і обслуговування техніки;
- післягарантійний ремонт тракторів та іншої техніки;
- проведення планових та позапланових технічних перевірок (ТО);
- навчання персоналу щодо обслуговування та експлуатації придбаної техніки;
- допомога в підборі запасних частин;
- поставка запасних частин;

 

В першу чергу, компанія Інтер Агросвіт орієнтується на клієнтів, намагаючись полегшити і, водночас, покращити непросту працю аграріїв. Звернувшись до її послуг один раз ви будете надзвичайно задоволені оперативністю виконання, надійністю та якістю, наших послуг.

Якщо якісне сервісне обслуговування, то – тільки з Інтер Агросвіт!

 

Кваліфіковані співробітники нашої компанії нададуть Вам компетентну консультацію і допоможуть у підборі необхідної запчастини.

Телефон Ім'я Посада
(050) 448-44-81 Оганесян Вагінак Керівник відділу з продажу запасних частин
(067) 509-60-00 Бойчук Артем Менеджер з продажу
(067) 441-19-12 Борисюк Микола Менеджер з продажу
(067) 481-71-21 Криворучко Андрій Менеджер з продажу
(067) 462-35-23 Кубрак Дмитро Менеджер з продажу
(050) 445-20-24 Кіріченко Володимир Керівник сервісної служби
(095) 270-08-78 Сілецький Сергій Сервісний інженер
(067) 182-98-69 Холод Іван Сервісний інженер